wtorek 17 Maj 2022

Szukaj

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola w Tarnawatce w roku szkolnym 2022/2023

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
do przyjęcia do Przedszkola w Tarnawatce

w roku szkolnym 2022/2023

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia do Przedszkola w Tarnawatce

Rocznik 2016

  1.  Bednarz Oliwia
  2.  Bukała Alicja
  3.  Czarnecka Oliwia
  4. Czuwara Karol
  5.  Dąbrowska Eliza
  6.  Gawlik Anastazja
  7.  Jasińska Iga
  8.  Jaworska Maria
  9.  Kawka Marcin
  10.  Kierepka Maja
  11.  Kobielarz Antoni
  12.  Kopczyńska Faustyna
  13.  Kovacs Leon
  14.  Kuczmaszewski Adrian
  15.  Luchowski Jacob
  16.  Łaba Hania
  17.  Maryńczak Daria
  18. Matwiejszyn Oliwia
  19.  Mokrzycka Nadia
  20.  Mużacz Aleksander
  21.  Pasieczny Mikołaj
  22.  Rembisz Adrian
  23.  Sachajko Łukasz
  24.  Sahajko Jakub
  25.  Skroban Zofia
  26.  Sochan Bartosz
  27.  Szokało Milena
  28.  Szostak Michał
  29.  Węgrzyn Julia
  30.  Wowczak Magdalena
  31.  Wysocki Wojciech
  32.  Żwirek Fabian

 

Rocznik 2017

  1. Bender Lena
  2. Biront Michał
  3.  Burda Gabriela
  4. Cienkusz Rita
  5.  Dąbrowska Aleksandra
  6. Godzisz Leonard
  7. Jagoda Mirosław
  8. Jakimczuk Anna
  9.  Kiszczyńska Bianka
  10.  Klich Mikołaj
  11.  Kłos Łucja
  12.  Kotarska Zofia
  13.  Krajewska Nina
  14.  Kurzępa Emilia
  15.  Kurzępa Krzysztof
  16.  Łopuszyńska Nadia
  17.  Mach Miłosz
  18.  Mazurek Brajan
  19.  Miśkiewicz Róża
  20.  Mużacz Hanna
  21.  Najda Agata
  22.  Onyszczuk Wiktor
  23.  Pankiewicz Zuzanna
  24.  Parus Łucja
  25.  Rajtak Oliwier
  26.  Roszkowski Franciszek
  27.  Skotnicki Szymon
  28.  Stefaniak Karolina
  29.  Szostak Weronika
  30.  Szuper Szymon
  31.  Wardach Tobias
  32.  Wnuk Julia

 

Rocznik 2018

  1.  Berbeć Tymoteusz
  2.  Bukała Iga
  3.  Czyż Amelia
  4. Gardzała Amelia
  5.  Gozdek Lena
  6.  Graca Łukasz
  7. Guczma Lena
  8.  Józefczuk Aleksander
  9. Karwańska Oliwia
  10.  Koczułap Mikołaj
  11.  Kołtun Kornelia
  12.  Kot Anna
  13. Kuczmaszewski Szymon
  14. Litwińczuk Antoni
  15.  Litwińczuk Zofia
  16.  Łaba Antonina
  17.  Michałuszko Jakub
  18.  Miśkiewicz Lena
  19.  Oberda Antonina
  20. Pankiewicz Krystian
  21.  Pasieczny Michał
  22. Samulak Szymon
  23. Smyk Lena
  24.  Śrutwa Sebastian
  25.  Wawrzusiszyn Alicja
  26.  Wawrzusiszyn Pola
  27. Węgrzyn Filip
  28.  Włoszczuk Aleksandra
  29. Wnuk Szymon

 

Rocznik 2019

  1.  Bender Blanka
  2. Biront Wojciech
  3. Górnik Antoni
  4.  Jagoda Grzegorz
  5. Jakimczuk Szymon
  6.  Kłos Klara
  7. Kołtun Antoni
  8.  Kołtun Wiktoria
  9. Kozłowski Dominik
  10.  Krajewski Wiktor
  11.  Kustra Karol
  12.  Milczuk Zofia
  13.  Skroban Adam
  14.  Stefaniak Julia
  15.  Szuper Oliwia
  16.  Turkot Teodor
  17.  Wojtak Kacper
  18.  Zielonka Marcelina
  19.  Zielonka Oliwier

 

Rocznik 2020

  1. Dmitroca Anastazja
  2. Koczułap Maksymilian
  3. Luchowska Rita

 

Kandydaci niezakwalifikowani do przyjęcia do Przedszkola w Tarnawatce

(niespełnione kryterium wiekowe na dzień 01 września 2022r.)

Rocznik 2020

  1. Droński Adam
  2. Piróg Antoni

 

Na pisemne potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia  do Przedszkola w Tarnawatce czekamy w sekretariacie szkoły do dn. 26 maja 2022r.

 

BIP

IMIENINY

Dzisiaj jest
Wtorek
17 maja 2022
Imieniny obchodzą
Bruno, Herakliusz, Paschalis, Sławomir, Torpet, Weronika, Wiktor, Wiktoriusz
Do końca roku zostało
229 dni

GALERIA

Warto odwiedzić

STATYSTYKI

014642749
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Tydzień temu
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Razem
10274
13734
38179
14458961
264039
579077
14642749

Twój IP: 83.9.89.157
Server Time: 2022-05-17 18:28:21

GOŚCIMY

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Deklaracja dostępności