Tenis Stołowy w Rachaniach

6 listopada w Szkole Podstawowej w Rachaniach odbył się Podrejonowy  Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego ( eliminacje do Mistrzostw Powiatu SZS w Bełżcu). Zawody odbyły się  w kategorii młodzież szkolna (klasa VII, VIII i III Gimnazjum),  naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Sylwia Czop, Sylwia Cisek, Martyna Szokało, Kacper Samek, Krystian Skali, Patryk Rachański i Aron Malec. W kategorii chłopców I miejsce zajął Kacper Samek, w kategorii dziewcząt  III miejsce zajęła Sylwia Czop  - oboje awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 13 listopada w Bełżcu. W zawodach sportowych w Rachaniach uczestniczyli również uczniowie z Rachań, Michalowa i z Jarczowa.

Dwa tygodnie wcześniej również w Rachaniach odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii młodzież szkolna ( klasa VII, VIII, III Gimnazjum).  Drużynę dziewcząt reprezentowały: Sylwia Czop , Sylwia Cisek i Martyna Szokało, a drużynę chłopców: Kacper Samek i Krystian Skali. W zawodach sportowych uczestniczyły również drużyny z Rachań, Michalowa, Wożuczyna i z Jarczowa. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła w tych zawodach II miejsce. Obie drużyny awansowały na zawody powiatowe, które  w styczniu odbędą się w Podhorcach.  GRATULUJEMY!

                                                                                                    Mariusz Litwińczuk