Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym

Dnia 1 marca 2019 roku odbył się Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Jarczowie. Z naszej szkoły brało udział ośmiu uczniów: Mateusz Krasny z klasy II , Szymon Baran z klasy IV a, Dominik Koper z klasy VI b, Laura Krasny z klasy V a, Sylwia Czop  z klasy VIII,  Kacper  Samek  z klasy III b z gimnazjum, Sylwia Cisek z klasy VIII, Malec Aron z klasy VII.

W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie w kategorii – szkoły podstawowe zajęli  5 miejsce , w kategorii gimnazjum zajęli III miejsce i  otrzymali  puchar,  indywidualnie możemy się pochwalić, ponieważ Mateusz Krasny zajął I miejsce, Sylwia Cisek II miejsce, Kacper Samek III miejsce, wszyscy pozostali uczniowie zmieścili się w pierwszej szóstce.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Bartoszyk