Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym
Dnia 1 marca 2019 roku odbył się Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Jarczowie. Z naszej szkoły brało udział ośmiu uczniów: Mateusz Krasny z klasy II , Szymon Baran z klasy IV a, Dominik Koper z klasy VI b, Laura Krasny z klasy V a, Sylwia Czop z klasy VIII, Kacper Samek z klasy III b z gimnazjum, Sylwia Cisek z klasy VIII, Malec Aron z klasy VII.
W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie w kategorii – szkoły podstawowe zajęli 5 miejsce , w kategorii gimnazjum zajęli III miejsce i otrzymali puchar, indywidualnie możemy się pochwalić, ponieważ Mateusz Krasny zajął I miejsce, Sylwia Cisek II miejsce, Kacper Samek III miejsce, wszyscy pozostali uczniowie zmieścili się w pierwszej szóstce.
Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Teresa Bartoszyk
