Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców

        

    21 października odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn z poszczególnych klas naszego gimnazjum. W grupie A grały drużyny z klasy I, IIA, IIIA w grupie B drużyny z klasy IIB i IIIB. W grupach drużyny grały systemem „każdy z każdym”. W pierwszym półfinale IIIA wygrała z IIB 2:1, w drugim półfinale IIIB wygrała z klasą I 1:0. W meczu o III miejsce IIB pokonała klasę I 3:0.  Miejsce I zajęła klasa IIIA, która w finale pokonała 1:0 IIIB. 


22 października odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn z poszczególnych klas naszego gimnazjum. W grupie A grały drużyny z klasy I, IIA, IIIA w grupie B drużyny z klasy IIB i IIIB. W grupach drużyny grały systemem „każdy z każdym”. W pierwszym półfinale IIIA przegrała po rzutach karnych z IIB 0:2, w drugim półfinale IIIB wygrała z IIA 11:1. W meczu o III miejsce IIA pokonała IIIA po rzutach karnych 2:0.                                                                                                           

 Miejsce I zajęła klasa IIIB, która w finale pokonała 4:3 IIB. 

Sędzią głównym zawodów był pan Mariusz Litwińczuk.