Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

 W dniu 24.02.2014 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców – gry pojedyncze. Do turnieju przystąpiło 18 chłopców z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

 Wyniki końcowe: 

 I miejsce -  Czop Krystian klasa VI

 II miejsce -  Przykaza Bartłomiej klasa VI

 

III miejsce – Kuczmaszewski Mateusz klasa V b

Mistrzem szkoły  w kategorii chłopców został Krystian Czop z klasy VI,  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

I miejsce -  Czop Krystian klasa VI

 II miejsce -  Przykaza Bartłomiej klasa VI

 III miejsce – Kuczmaszewski Mateusz klasa V b