Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

W dniu 25.02.2014 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt – gry pojedyncze. Do turnieju przystąpiło 18 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.
Wyniki końcowe:
I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa V b
II miejsce - Margolt Natalia klasa VI
III miejsce - Dudek Julia klasa VI
Mistrzem szkoły w kategorii dziewcząt została Sandra Litwińczuk z klasy V b, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa V b
II miejsce - Margolt Natalia klasa VI
III miejsce - Dudek Julia klasa VI
