Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

 

W dniu 25.02.2014 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt – gry pojedyncze. Do turnieju przystąpiło 18 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

Wyniki końcowe:

I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa V b                  

II miejsce -  Margolt Natalia klasa VI

III miejsce -  Dudek Julia klasa VI

Mistrzem szkoły w kategorii dziewcząt została Sandra Litwińczuk z klasy V b, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa V b                  

II miejsce -  Margolt Natalia klasa VI

 III miejsce -  Dudek Julia klasa VI