RAJD PIESZY KLASY IIIA
Dnia 17.09.2014 roku po zajęciach lekcyjnych uczniowie klasy IIIA uczestniczyli w rajdzie pieszym na trasie Tarnawatka – Wola – Tarnawatka Tartak – Tarnawatka. Po powrocie do Tarnawatki młodzieży nie zabrakło sił na gry i zabawy ruchowe na boisku szkolnym. Rajd zakończył się ogniskiem, odbywał się w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. Rajd odbywał się pod opieką R. M. Litwińczuk.
