Wyjazd na kręgle kl. Ib

21 października 2014 roku uczniowie klasy IB pod opieką pani Renaty Litwińczuk i pana Mariusza Litwińczuka wybrali się na kręgielnię do miejscowości Kolonia Łaszczówka. Oprócz kręgli uczniowie korzystali z innych atrakcji takich jak : bilard, x-box czy piłkarzyki. Każdy znalazł coś dla siebie. Zabawa była wyśmienita, przekąska w restauracji „Wenecka” smaczna  dlatego wszyscy zadowoleni  i uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły.