Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

W dniu 26.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców. Do turnieju przystąpiło 16 uczniów z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

Wyniki końcowe: 

I miejsce – Mazur Jakub klasa VI b

II miejsce -  Kuczmaszewski Mateusz  klasa VI b

III miejsce – Zięba Krzysztof klasa VI b

W dniu 27.01.2015 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 16 uczennic z poszczególnych klas wyłonionych w drodze eliminacji klasowych.

Wyniki końcowe:

I miejsce - Litwińczuk Sandra klasa VI b                  

II miejsce -  Czop Sylwia klasa IV

III miejsce -  Pasieczna Natalia klasa VI a

            Mistrzem szkoły w kategorii chłopców Jakub Mazur z klasy VI b,  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Teresa Bartoszyk