Eliminacje do Memoriału im. Jana Watrasa w piłce nożnej chłopców
Dnia 21 maja 2015 r. w naszej szkole zostały rozegrane eliminacje do Memoriału im. Jana Watrasa w piłce nożnej chłopców.
Drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce.
Dnia 21 maja 2015 r. w naszej szkole zostały rozegrane eliminacje do Memoriału im. Jana Watrasa w piłce nożnej chłopców.
Drużyna naszej szkoły zajęła drugie miejsce.