MISTRZOSTWA POWIATU TOMASZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY

24 października w Tomaszowie Lubelskim odbyły się XIII Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty. Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Sandra Litwińczuk, wśród chłopców Krystian Czop również II miejsce. Sandrze i Krystianowi gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Renata Litwińczuk