Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym
8 stycznia 2016 roku w Publicznym Gimnazjum w Tarnawatce odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w tenisie stołowym. W zawodach brało udział 12 chłopców i 12 dziewcząt wyłonionych w drodze eliminacji klasowych. W kategorii dziewcząt mistrzynią została Sandra Litwińczuk uczennica klasy IA, drugie miejsce zajęła Patrycja Koperwas również z klasy IA, miejsce trzecie zajęła uczennica klasy IIB Julia Smyk. W kategorii chłopców zwyciężył Krystian Czop uczeń klasy IIA, drugie miejsce zajął Bartłomiej Przykaza z klasy IIA, a trzecie Eryk Piskorowski z klasy IA. GRATULUJEMY.
Mariusz Litwińczuk
