Na lodowisku

18 stycznia 2016 roku 40 uczniów z klasy IA i III naszego gimnazjum uczestniczyło w wyjeździe na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego. Uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach pod opieką pani Moniki Borek, pani Renaty Litwińczuk oraz pana Mariusza Litwińczuka w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. Po  lodowisku, zmęczeni ale zadowoleni udaliśmy się na pizzę do restauracji Wenecka.

Renata Litwińczuk