PIESZO PO TARNAWATCE
14 marca 2016 roku odbył się rajd pieszy po malowniczych terenach Tarnawatki w ramach zajęć do wyboru z wychowania fizycznego. W rajdzie uczestniczyło 42 uczniów z klasy IA i III. Opiekunami młodzieży byli nauczyciele: Barbara Kierepka, Renata Litwińczuk, Mariusz Litwińczuk.
Mariusz Litwińczuk
