Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców 2016

             21czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców.

UCZESTNICY TURNIEJU: UCZNIOWIE KL.: IV, V, VI a  i  VIb

WYNIKI TURNIEJU PRZEPROWADZONEGO SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM”:

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ W TURNIEJU

KLASA

PKT

LICZBA BRAMEK

I

VI b

9

13

II

VI a

6

4

III

V

3

3

IV

IV

0

1

             TYTUŁ KRÓLA STRZELCÓW ZDOBYŁ: KACPER SAMEK Z KLASY VI b.

                        Organizatorem i głównym sędzią była Teresa Bartoszyk.