Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców 2016
21czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców.
UCZESTNICY TURNIEJU: UCZNIOWIE KL.: IV, V, VI a i VIb
WYNIKI TURNIEJU PRZEPROWADZONEGO SYSTEMEM „KAŻDY Z KAŻDYM”:
|
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ W TURNIEJU |
KLASA |
PKT |
LICZBA BRAMEK |
|
I |
VI b |
9 |
13 |
|
II |
VI a |
6 |
4 |
|
III |
V |
3 |
3 |
|
IV |
IV |
0 |
1 |
TYTUŁ KRÓLA STRZELCÓW ZDOBYŁ: KACPER SAMEK Z KLASY VI b.
Organizatorem i głównym sędzią była Teresa Bartoszyk.
