TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2016

Dnia 20 października 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rachaniach odbyły się gminne
i podrejonowe eliminacje w tenisie stołowym. Szkołę Podstawową reprezentowało czterech uczniów z klasy VI: Sylwia Czop, Sylwia Cisek, Dawid Bilewicz i Karol Karasiewicz, których przygotowywała nauczycielka wychowania fizycznego pani Teresa Bartoszyk.

Sylwia Czopwywalczyła II miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego w Podhorcach! Serdecznie gratulujemy Sylwii i życzymy dalszych sukcesów!

 Teresa Bartoszyk