Przygoda z nartami
Dnia 24 lutego 2017 r. uczniowie klas V i VI byli na stoku narciarskim w Jacni. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor narciarstwa pani Agnieszka Loda uczyła jazdy na nartach. Po wypożyczeniu nart niektórzy stawiali pierwsze kroki i ćwiczyli pod czujnym okiem pani Agnieszki. Nie zniechęcali się upadkami i z uśmiechem na ustach podejmowali próby zjazdów z górki, wytrwale ćwiczyli, wykonywali polecenia i pokonywali prawidłowo tor wyznaczonego zjazdu. Po ćwiczeniach poszli na wyciąg a potem śmigali z najwyższego stoku. Wszyscy bardzo zadowoleni i szczęśliwi byli w restauracji na pysznym obiedzie.
Teresa Bartoszyk
