Międzynarodowy Festiwal Kolęd 2012- Eliminacje
15 grudnia 2012 roku w Krasnobrodzie odbyły się eliminacje regionalne Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Naszą szkołę- Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce reprezentowało troje uczniów: Kacper Litwińczuk (kl. III), Sandra Litwińczuk (kl. IV) oraz Katarzyna Kurylak (kl. I gimnazjum). Występ naszych młodych wokalistów stał na bardzo wysokim poziomie i pomimo braku awansu do II, finałowego etapu- GRATULUJEMY!
