MUZYKA ZAKLĘTA W INSTRUMENTACH

  Motywem przewodnim tego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego są instrumenty muzyczne, ale także obrzędy, tradycje i zwyczaje, którym te niezwykłe przedmioty towarzyszyły. Na pracach, przygotowanych przez nasze koło plastyczne odnaleźć można różnorodne zespoły- muzykantów ludowych, kapele góralskie, muzyków żydowskich i grajków cygańskich, z charakterystycznymi dla nich instrumentami. Zapraszamy do obejrzenia prac. Ich autorami są:

Jakub Bucior kl. VI

Łukasz Bucior kl. VI

Sylwia Cisek kl. V

Angelika Cisek kl. I gimnazjum

Aleksandra Kuczmaszewska kl. I gimnazjum

Gabriela Kuczmaszewska kl. I gimnazjum

Weronika Mruk kl. II gimnazjum

 Wszystkim artystom życzymy powodzenia w zmaganiach konkursowych!

                                                                                                E. Zieńko