Warszawa- moja stolica
Zapraszamy do obejrzenia prac, które nasi młodzi plastycy przygotowali na XXXI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica”. Prace na konkurs wykonali:
Jakub Bucior kl. VI
Łukasz Bucior kl. VI
Sylwia Cisek kl. V
Aleksandra Kuczmaszewska kl. I gimnazjum
Gabriela Kuczmaszewska kl. I gimnazjum
Życzymy sukcesów w konkursie!
E. Zieńko
