„W świecie baśni”
Przed nami kolejne wyzwanie, kolejny konkurs. Tym razem na zajęciach koła plastycznego uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowali ilustracje do wybranych przez siebie baśni. Zapraszamy do obejrzenia tych niezwykłych prac , których autorami są:
Jakub Bucior kl. VI
Łukasz Bucior kl. VI
Sylwia Cisek kl. V
Angelika Cisek kl. I gimnazjum
Patrycja Głogowska kl. VI
Mariola Kosak kl. VI
Aleksandra Kuczmaszewska kl. I gimnazjum
Gabriela Kuczmaszewska kl. I gimnazjum
Weronika Mruk kl. II gimnazjum
Wszystkim naszym plastykom życzymy powodzenia i sukcesów w konkursie!
Ewa Zieńko
