„W świecie baśni”

  Przed nami kolejne wyzwanie, kolejny konkurs. Tym razem na zajęciach koła plastycznego uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowali ilustracje do wybranych przez siebie baśni. Zapraszamy do obejrzenia tych niezwykłych prac , których autorami są:

Jakub Bucior kl. VI

Łukasz Bucior kl. VI

Sylwia Cisek kl. V

Angelika Cisek kl. I gimnazjum

Patrycja Głogowska kl. VI

Mariola Kosak kl. VI

Aleksandra Kuczmaszewska kl. I gimnazjum

Gabriela Kuczmaszewska kl. I gimnazjum

Weronika Mruk kl. II gimnazjum

 Wszystkim naszym plastykom życzymy powodzenia i sukcesów w konkursie!

                                                                                                         Ewa Zieńko