Wyniki konkursu: MUZYKA ZAKLĘTA W INSTRUMENTACH

 W piątek, 18 marca został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Muzyka zaklęta w instrumentach”. Z wielką radością i dumą donosimy, że nasi młodzi artyści odnieśli w nim następujące sukcesy:

 Kategoria- szkoły podstawowe kl. IV- VI

II miejsce- JAKUB BUCIOR

wyróżnienie- ŁUKASZ BUCIOR

 kategoria- gimnazjum

III miejsce- GABRIELA KUCZMASZEWSKA

III miejsce- WERONIKA MRUK

 GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

                                                                                              E. Zieńko