OGŁOSZENIE - PÓŁKOLONIE

Szanowni Państwo,

Poniżej plakat reklamujący półkolonie, które odbędą się w naszym Zespole w miesiącu sierpniu. Zachęcamy do udziału. Wnioski można składać do 20 czerwca 2022r. w naszym sekretariacie ( na załączonym formularzu). Szczegółowe informacje poniżej.

 

   Z poważaniem

Dorota Ciećko

Attachments:
Download this file (formularz rekrutacyjny (2).pdf)formularz rekrutacyjny (2).pdf[Formularz rekrutacyjny ]179 kB
Download this file (Zgoda -wizerunek dla KGW.pdf)Zgoda -wizerunek dla KGW.pdf[Zgoda -wizerunek dla KGW]81 kB