Wyróżnienie dla Mai z grupy 6-latków w Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez KRUS
Do tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Bezpiecznie na wsi - nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”, zgłoszone zostały 3 prace plastyczne z grupy
6-latków z naszego przedszkola. Miło jest mi zakomunikować, że praca Mai Wawrzusiszyn została wyróżniona. Dziewczynka w nagrodę otrzymała dyplom i plecak, a Zuzia Dworniczak i Ala Mirecka otrzymały puzzle i dyplomy za wyobraźnię i talent, które zaowocowały stworzeniem wspaniałej pracy. Gratulujemy!
Elżbieta Jakubczak
