Dzień Kobiet

Dnia 07.03.2014 roku uczciliśmy święto naszych koleżanek. Chłopcy recytowali wiersze, śpiewali  piosenki i wręczyli dziewczynkom  przygotowane upominki. Fajnie razem się bawiliśmy przy dyskotekowej muzyce. Wspólnie mogliśmy się posilić pysznym ciastem. Było wesoło!