Dzień Kobiet
Dnia 07.03.2014 roku uczciliśmy święto naszych koleżanek. Chłopcy recytowali wiersze, śpiewali piosenki i wręczyli dziewczynkom przygotowane upominki. Fajnie razem się bawiliśmy przy dyskotekowej muzyce. Wspólnie mogliśmy się posilić pysznym ciastem. Było wesoło!
