Protokół z przedszkolnego konkursu plastycznego „Moja ulubiona postać z bajki”.

W lutym 2022 r. w przedszkolu w Tarnawatce zorganizowano konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”.

Celem konkursu było:

¾    doskonalenie umiejętności wyrażania swoich spostrzeżeń, wyobrażeń za pośrednictwem różnorodnych form plastycznych,

¾    rozwijanie zainteresowań czytelniczych,

¾    umiejętność wykorzystywania różnorodnych technik i materiałów plastycznych,

¾    rozwijanie inwencji twórczej dzieci.

Był on przeznaczony dla dzieci 3 - 6 letnich. 10 marca 2022 roku Komisja w składzie panie: Aneta Pastuszek, Iwona Hucik i Julita Majdanik dokonała oceny prac konkursowych. Przy ocenie wzięto pod uwagę samodzielność wykonania pracy, staranność oraz ogólne wrażenia estetyczne. Po obejrzeniu 50 prac z pięciu grup przedszkolnych przyznano 22 równorzędne nagrody.

Nagrody otrzymały następujące osoby:

Kinga Szczepaniuk, Olivier Pankiewicz, Lena Bartecka, Martyna Świder, Zuzanna Gielmuda - z grupy "Pszczółki" (op. pani Anita Jędruszczak);

Oliwia Czarnecka, Maria Jaworska, Anastazja Gawlik, Daria Maryńczak, Wojciech Wysocki - z grupy "Biedronki" (op. pani Dorota Piróg);

Oliwier Rajtak, Szymon Szuper, Róża Miśkiewicz, Rita Cienkusz, Leonard Godzisz - z grupy "Motylki" (op. pani Barbara Tyrka);

Łukasz Graca, Sebastian Śrutwa, Zofia Litwińczuk, Pola Wawrzusiszyn, Aleksander Józefczuk - z grupy "Żabki" (op. pani Jolanta Wołoszyn);

Aleksandra Dąbrowska, Tobias Wardach - z grupy "Misie" (op. pani Mirosława Majdan).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.