Gminny konkurs matematyczny MiMaK”
W dniu 22 marca w naszej szkole odbył się Gminny konkurs matematyczny „MiMaK” dla uczniów klas III szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 13 uczniów - 11 z naszej szkoły i 2 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej. Otwarcia konkursu dokonała dyrektor szkoły pani Bernadeta Wołoszyńska. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: przewodnicząca- pani Elżbieta Jakubczak, sekretarz- pani Barbara Tyrka, członek – pani Urszula Romańczuk. Najwyższą punktację w konkursie otrzymał Bartłomiej Mulawa z kl.IIIb, kolejne miejsce w punktacji przypadło Dominikowi Kowalczukowi również z klasy IIIb. Obydwu uczniów do konkursu przygotowywała pani Ewa Kierepka. Trzecią lokatę w konkursie zdobył Karol Iskierka z kl.IIIa, który pracował pod kierunkiem pani Elżbiety Bielak. Wszystkim uczestnikom konkursu pani dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali najwyższą punktację w konkursie, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
Elżbieta Jakubczak
