Protokół z rozstrzygniętego w klasie pierwszej konkursu plastycznego „Śmieciozaur”

Protokół z rozstrzygniętego w klasie pierwszej   konkursu plastycznego „Śmieciozaur”  w ramach organizowanego konkursu szkolnego „NA EKOFALI POPŁYNIESZ DALEJ”.

Do konkursu zgłoszono 13 prac.

Komisja w składzie:

Pani Monika Czerniak –Uchman i pani Barbara Kierepka

biorąc pod uwagę tematykę konkursu, pomysł i  estetyczne wykonanie postanowiła do etapu
 szkolnego zakwalifikować prace następujących uczniów:

1.Amelii Rybaczyńskiej

2.Dominika Kołodzieja

3.Daniela Jasińskiego

4.Wiktorii Sytek

5.Karoliny Bartoszyńskiej

Dziękujemy wszystkim uczestników, a  uczniom, których prace zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu gratulujemy!

Podsumowanie tego  etapu konkursu z wręczeniem nagród odbędzie się  w dniu 6 grudnia 2012r. na apelu szkolnym.

Komisja konkursowa:

Monika Czerniak – Uchman

Barbara Kierepka