Protokół z XV edycji konkursu szkolnego na „Komputerowy projekt Kartki Świątecznej”

W dniu 13 grudnia 2018 roku komisja w składzie: Teresa Bartoszyk,  Jolanta Wołoszyn,  Celina Czerwonka, Marek Czerwonka rozstrzygnęła konkurs na „Komputerowy projekt kartki świątecznej”. W tegorocznej XV edycji wzięło udział 128 uczniów:

  • 41 w kategorii „Skrzat” – klasy 0–III SP
  • 53 w kategorii  „Benjamin" – klasy IV – VI SP
  •  34 w kategorii  „Junior” –  klasy VII - VIII SP i  III klasy gimnazjum

Głównym celem naszego konkursu było propagowanie technologii  informacyjnej, popularyzowanie nowych programów graficznych oraz podtrzymywanie tradycji i zwyczajów ludowych, wysyłania do siebie nawzajem życzeń świątecznych. Wyłonienie zwycięskich kartek było bardzo trudne, poziom prac był niezwykle wysoki, szczególnie w klasach starszych. Jury oceniło konkurs w poszczególnych kategoriach jako bardzo udany. Cieszy duża ilość przepięknie wykonanych prac.

Komisja Konkursowa przyznała nagrody dla następujących uczniów:

Kategoria „Skrzat” 0-III - nagroda

  •  Maja Bul  z klasy O,
  • Maja Bucior z klasy Ib,
  • Maja Źróbek  z klasy II.
  • Lena Pankiewicz z klasy II.

Wyróżnienia w kategorii „Skrzat” otrzymało czterech uczniów:

  • Julia Dudek  z klasy Ia,
  • Adam Samulak z klasy II,
  • Wiktoria Kudyba  z klasy II,
  • Nikola Kiszczyńska  z klasy II.

 Kategoria „Benjamin" IV-VI - nagroda

  • Paula Margolt z klasy VIa,
  • Zofia Rybińska z klasy Vb,
  • Amelia Pomykała z klasy IVa.

Wyróżnienia w kategorii "Benjamin" otrzymało trzech uczniów:

  • Emilia Proc  z klasy Va,
  • Gabriela Koperwas z klasy Vb,
  • Maja Oberda z klasy Vb.

Kategoria „Junior”- nagroda klasy VII - VIII SP i  III klasy gimnazjum

  •  Krzeszowska Aleksandra z klasy VII,
  • Anna Palak  z klasy VIII,
  • Paweł Bartnicki  z klasy IIIB.

Wyróżnienia w kategorii Gimnazjum otrzymało trzech uczniów:

  • Łucja Więcławek z klasy VII,
  • Amelia Rybaczyńska  z klasy VII,
  • Łukasz Bucior z klasy III B.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom i wyróżnionym uczniom gratulujemy. W najbliższych dniach na apelu odbędzie się podsumowanie i wręczenie nagród w szkolnym Konkursie na "Komputerowy Projekt Kartki Świątecznej".

                                                                                             Organizatorzy konkursu:
Celina i Marek Czerwonka

 

Nagrodzone prace konkursowe - Kategoria "Skrzat" 0-III - nagroda

Maja Źróbek  z klasy II

 

 Maja Bul  z klasy O

 

Maja Bucior z klasy Ib,

Lena Pankiewicz z klasy II

 

 Nagrodzone prace konkursowe -Kategoria „Benjamin" IV-VI - nagroda

Paula Margolt z klasy VIa,


Zofia Rybińska z klasy Vb,


Amelia Pomykała z klasy IVa.



Nagrodzone prace konkursowe -Kategoria „Junior" klasy VII - VIII SP i  III klasy gimnazjum


 Kuczmaszewska Aleksandra z klasy VII,


Anna Palak  z klasy VIII,


Paweł Bartnicki  z klasy IIIB.

Wyróżnienia w kategorii „Skrzat” :

Julia Dudek  z klasy Ia,


Adam Samulak z klasy II,


Wiktoria Kudyba  z klasy II,


Nikola Kiszczyńska  z klasy II.

Wyróżnienia w kategorii „Benjamin” :

Emilia Proc  z klasy Va,


Gabriela Koperwas z klasy Vb,


Maja Oberda z klasy Vb.

Wyróżnienia w kategorii „Junior” :

Łucja Więcławek z klasy VII,


Amelia Rybaczyńska  z klasy VII,


Łukasz Bucior z klasy III B.