XVI SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „OZDOBA CHOINKOWA”- ROZSTRZYGNIĘTY!

 10 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny na najładniejszą tradycyjną ozdobę choinkową. W konkursie wzięło udział 26 przedszkolaków i 31 uczniów z klas I-III. Ogółem na konkurs przygotowano 83 ozdoby.Komisja konkursowa w składzie : p. Ewa Zieńko-Bajwoł – nauczyciel plastyki, p. Wiesława Pióro – nauczyciel historii, p. Elżbieta Bielak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej , biorąc pod uwagę tradycje zdobienia choinki z wykorzystaniem różnorodnych materiałów: słomy, piór, orzechów, wydmuszek, ciasta przyznała 17 nagród.

W kategorii przedszkole nagrody otrzymują:

  1. Kacper Pasieczny

  2. Kajetan Kurzępa

  3. Filip Świder

  4. Antoni Laszczyński

  5. Wiktoria Majdanik

  6. Jonatan Dudek

  7. Michał Berbeć

W kategorii klas I-III nagrody otrzymują:

  1. Piotr Hołojuch

  2. Łucja Cienkusz

  3. Michał Czernek

  4. Arkadiusz Gielmuda

  5. Cezary Oberda

  6. Dawid Dąbrowski

  7. Krystian Rajtak

  8. Julia Kornat

  9. Krzysztof Czuwara

  10. Oliwia Jasińska

Gorące podziękowania składamy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom oraz zachęcamy do dekorowania w domu choinek własnoręcznie wykonanymi ozdobami.
Wręczenie dyplomów i nagród przewiduje się na apelu świątecznym.
Nagrodzone prace są wyeksponowane na choince na dolnym holu szkoły.

Organizator konkursu: Elżbieta Jakubczak