„Drzewa wokół nas”

Drzewa- jedne z najpotężniejszych i najpiękniejszych roślin naszej planety. To właśnie one stały się bohaterami i głównym tematem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ogłoszonego pod hasłem „Drzewa wokół nas”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I- III, dlatego też to najmłodsi członkowie naszego koła plastycznego przygotowali piękne prace, obrazujące własne, zróżnicowane w formie, kolorystyce i charakterze wizje drzew. Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych, które przygotowali:

Aysha Afzal kl. III

Maja Bucior kl. II

Anita Berbeć kl. I

Jakub Berbeć kl. III

Łucja Cienkusz kl. II

Krzysztof Danaj kl. III

Aleksandra Paliczuk kl. III

Lena Pankiewicz kl. III

Maciej Skiba kl. III

Maja Źróbek kl. III

 

Naszym młodziutkim twórcom życzymy sukcesów w konkursie!

 

                                                                                                  Ewa Zieńko