„Strażacy w akcji”

Dnia 16 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół i Przedszkola w Tarnawatce odbył się finał szkolnego konkursu plastycznego  „Strażacy w akcji”.

Celem konkursu było pokazanie niebezpiecznej  pracy strażaka – bohatera niosącego ludziom pomoc w czasie pożaru, powodzi i wypadków.

Komisja w składzie:

  1. Julita Majdanik,
  2. Anna Lewandowska Matysiak,
  3. Anna Najda

oceniła prace plastyczne, biorąc pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, zgodność z tematem konkursu, oryginalność,  pomysłowość i estetykę prac.

Nagrody otrzymują:

  1. Iga Jasińska kl. I B
  2. Aleksander Mużacz kl. A
  3. Lena Bartecka kl. II
  4. Piotr Dej kl. III

Wyróżnienia:

  1. Oliwia Bednarz kl. I A
  2. Oliwia Czarnecka kl. I B
  3. Michał Berbeć kl. II
  4. Marcel Sienkiel kl. III

Teresa Bartoszyk