Najmłodsi uczniowie recytują

13 maja 2024 roku odbyły się szkolne eliminacje do 43 Powiatowego Małego Konkursu Recytatorskiego. Do przesłuchań konkursowych zgłosiło się 14 uczniów z klas I-II.
Klasę Ia reprezentowali: Maria Jaworska, Jacob Luchowski, Nadia Mokrzycka, Faustyna Kopczyńska, Oliwia Matwiejszyn, Daria Maryńczak, Zofia Skroban - opiekun pani Celina Czerwonka, a klasę Ib: Iga Jasińska, Oliwia Czarnecka, Adrian Rembisz, Milena Szokało- opiekun pani Elżbieta Jakubczak. Pani Elżbieta Bielak- opiekun klasy II, do przesłuchań konkursowych zgłosiła: Lenę Bartecką, Brajana Kosza i Jakuba Majewskiego.
Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca – pani Małgorzata Knafel, członkowie: pani Agnieszka Papuga i pani Aneta Pastuszek po wysłuchaniu wszystkich recytatorów nominowała do etapu powiatowego 5 uczniów.
Nominację otrzymali:
Maria Jaworska i Daria Maryńczak - kl.Ia
Iga Jasińska i Adrian Rembisz - kl.Ib
Jakub Majewski - kl.II
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a nominowanym życzymy sukcesów w kolejnym etapie.
Elżbieta Jakubczak
