Życie wolne od nałogów

W naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Życie wolne od nałogów”. Prace plastyczne można było składać od 07.03 do 31.03.2025r., do pani pedagog. Dnia 11 kwietnia, komisja w składzie: pani dyrektor Dorota Ciećko , pani Anna Najda i pani Ewa Zieńko, spośród 52 prac, wybrały osiem rysunków, które zdobyły nagrodę główną i pięć prac wyróżniły. Podczas apelu z okazji Dnia Ziemi, który odbył się 28 kwietnia, zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom konkursu.

Główne nagrody zdobyli:

  1. Szymon Szuper z kl. I a
  2. Leonard Godzisz z kl. I b
  3. Anna Jakimczuk z kl. I b
  4. Zofia Skroban z kl. II a
  5. Oliwia Czarnecka z kl. II b
  6. Kinga Szczepaniuk z kl. III
  7. AyshaAfzal z kl. VIII a
  8. Nikola Kiszczyńska z kl. VIII b

Wyróżnienia zdobyli:

  1. Nina Krajewska kl. I a
  2. Oliwia Matwiejszyn kl. II a
  3. Antoni Maliszewski kl. II a
  4. Iga Jasińska kl. II b
  5. Michał Berbeć kl. III

Laureatom gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów. 

Pedagog szkolny