Życie wolne od nałogów
W naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: „Życie wolne od nałogów”. Prace plastyczne można było składać od 07.03 do 31.03.2025r., do pani pedagog. Dnia 11 kwietnia, komisja w składzie: pani dyrektor Dorota Ciećko , pani Anna Najda i pani Ewa Zieńko, spośród 52 prac, wybrały osiem rysunków, które zdobyły nagrodę główną i pięć prac wyróżniły. Podczas apelu z okazji Dnia Ziemi, który odbył się 28 kwietnia, zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom konkursu.
Główne nagrody zdobyli:
- Szymon Szuper z kl. I a
- Leonard Godzisz z kl. I b
- Anna Jakimczuk z kl. I b
- Zofia Skroban z kl. II a
- Oliwia Czarnecka z kl. II b
- Kinga Szczepaniuk z kl. III
- AyshaAfzal z kl. VIII a
- Nikola Kiszczyńska z kl. VIII b
Wyróżnienia zdobyli:
- Nina Krajewska kl. I a
- Oliwia Matwiejszyn kl. II a
- Antoni Maliszewski kl. II a
- Iga Jasińska kl. II b
- Michał Berbeć kl. III
Laureatom gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów.
Pedagog szkolny
