SUKCES NASZEJ GIMNAZJALISTKI W ZAGIMAKU
Dnia 14.03.2015 roku w Gimnazjun nr 2 w Tomaszowie Lubelskim odbył się II etap konkursu matematycznego ZAGIMAK. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy I a, Gabriela Jamroż, która jako jedyna przeszła po etapie szkolnym. Po długich oczekiwaniach na oficjalne wyniki, okazało się, że Gabriela znalazła się wśród 38 uczniów klas I zakwalifikowanych do etapu finałowego. Bardzo serdecznie gratulujemy naszej finalistce i życzymy sukcesu na etapie finałowym, który odbędzie się 16 maja w Gimnazjum nr 5 w Zamościu.
