Konkurs plastyczny „Mój piękny uśmiech”

  Podczas apelu podsumowującego wyniki klasyfikacji śródrocznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni artykułami do higieny jamy ustnej (pasta i szczoteczka do zębów, kubeczek) oraz kalendarzami. Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody pocieszenia. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, który wśród najważniejszych kierunków działań w kształtowaniu zdrowego, wspierającego środowiska szkolnego zakłada upowszechnianie edukacji zdrowotnej i promocję zdrowia w szkole.

 Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”

 Konkurs skierowany był do uczniów klas 0 – VI Szkoły Podstawowej w Tarnawatce. Miał on na celu promowanie i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży zasad higieny jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem diety wspomagającej dbałość o zęby.

 Do organizatorów wpłynęło 55 prac konkursowych: 30 z klas 0 - III oraz 25 z klas IV – VI. Dnia 19 stycznia 2015 r. komisja w składzie p. Teresa Bartoszyk, p. Joanna Ciapa oraz
p. Małgorzata Knafel dokonała oceny wykonanych prac i przyznała następujące miejsca:

 

w kategorii klasy 0 – III

w kategorii klasy IV – VI

 I miejsce – Martyna Szokało, kl. III

II miejsce – Paula Margolt, kl. II a

III miejsce – Maja Hołojuch, kl. I b

Wyróżnienia:

Katarzyna Matwiejszyn, kl. I a

Julia Iskierka, kl. II a

Amelia Gumieńczuk, kl. II a

Natalia Dudek, kl. II b

Julia Goch, kl. III

 I miejsce – Emilia Chroń, kl. V b

II miejsce – Jakub Głogowski, kl. IV

III miejsce – Karolina Stefaniak, kl. V b

Wyróżnienie:

Justyna Ratyna, kl. V b

 

   Komisja zwracała szczególną uwagę na zgodność prac z tematyką konkursu, estetykę wykonania i oryginalność pomysłu. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w wykonanie prac, przyczyniając się tym do wzrostu świadomości i utrwalania prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej wśród naszej społeczności szkolnej. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim życzymy „pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu” na co dzień!

 Organizator:

 Zespół Wychowawców klas IV -VI