sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Konkurs plastyczny „Mój piękny uśmiech”

  Podczas apelu podsumowującego wyniki klasyfikacji śródrocznej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”. Zwycięzcy zostali nagrodzeni artykułami do higieny jamy ustnej (pasta i szczoteczka do zębów, kubeczek) oraz kalendarzami. Uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody pocieszenia. Konkurs zorganizowano w ramach realizacji Rządowego Programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, który wśród najważniejszych kierunków działań w kształtowaniu zdrowego, wspierającego środowiska szkolnego zakłada upowszechnianie edukacji zdrowotnej i promocję zdrowia w szkole.

 Protokół z rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Mój piękny uśmiech”

 Konkurs skierowany był do uczniów klas 0 – VI Szkoły Podstawowej w Tarnawatce. Miał on na celu promowanie i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży zasad higieny jamy ustnej ze szczególnym uwzględnieniem diety wspomagającej dbałość o zęby.

 Do organizatorów wpłynęło 55 prac konkursowych: 30 z klas 0 - III oraz 25 z klas IV – VI. Dnia 19 stycznia 2015 r. komisja w składzie p. Teresa Bartoszyk, p. Joanna Ciapa oraz
p. Małgorzata Knafel dokonała oceny wykonanych prac i przyznała następujące miejsca:

 

w kategorii klasy 0 – III

w kategorii klasy IV – VI

 I miejsce – Martyna Szokało, kl. III

II miejsce – Paula Margolt, kl. II a

III miejsce – Maja Hołojuch, kl. I b

Wyróżnienia:

Katarzyna Matwiejszyn, kl. I a

Julia Iskierka, kl. II a

Amelia Gumieńczuk, kl. II a

Natalia Dudek, kl. II b

Julia Goch, kl. III

 I miejsce – Emilia Chroń, kl. V b

II miejsce – Jakub Głogowski, kl. IV

III miejsce – Karolina Stefaniak, kl. V b

Wyróżnienie:

Justyna Ratyna, kl. V b

 

   Komisja zwracała szczególną uwagę na zgodność prac z tematyką konkursu, estetykę wykonania i oryginalność pomysłu. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w wykonanie prac, przyczyniając się tym do wzrostu świadomości i utrwalania prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej wśród naszej społeczności szkolnej. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim życzymy „pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu” na co dzień!

 Organizator:

 Zespół Wychowawców klas IV -VI