ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”
W dniu 27 lutego został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Dzieciństwo bez próchnicy”. Na konkurs wpłynęły 82 prace od dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-VI. Konkurs został zorganizowany w ramach działań profilaktycznych włączających uczniów całej szkoły. Głównym jego celem było kształtowanie i promowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, wdrażanie troski o poprawę stanu zdrowia jamy ustnej i zapobiegania próchnicy już od najmłodszych lat.
Uwzględniając założone cele konkursowe, komisja konkursowa w składzie:
- pani Grażyna Sidorowicz – lekarz stomatolog w NZOZ w Tarnawatce
- pani Ewa Bajwoł – Zieńko – nauczyciel plastyki w ZSiP w Tarnawatce
- pani Bernadeta Wołoszyńska – dyrektor ZSiP w Tarnawatce
postanowiła nagrodzić i wyróżnić w poszczególnych kategoriach wiekowych:
KATEGORIA PRZEDSZKOLE
Nikola Kozak – Przedszkole - /Nagroda/
Krystian Kołodziej Kl.0 /Nagroda/
Patrycja Wiatrzyk – Kl.0 /Wyróżnienie/
KATEGORIA KLAS I - III
Julia Goch - kl.III /Nagroda/
Angelika Szponar kl.IIa /Nagroda/
Gabriela Kawa kl.IIa /Nagroda/
Adrian Łopuszyński kl.III/Nagroda/
Wiktoria Jańczuk kl. IIa /Wyróżnienie/
Aleksandra Krzeszowska kl.III /Wyróżnienie/
KATEGORIA KLAS IV-VI
Karol Karasiewicz Kl.IV /Nagroda/
Patrycja Pasieczna Kl.IV/Wyróżnienie/
Paweł Bartnicki Kl.V b/Wyróżnienie/
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy, aby te prace miały odzwierciedlenie w codziennym dbaniu o zęby.
Elżbieta Jakubczak
