sobota 27 Cze 2026

Szukaj

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”

W dniu 27 lutego został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Dzieciństwo bez próchnicy”. Na konkurs wpłynęły 82 prace od dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-VI. Konkurs został zorganizowany w ramach działań profilaktycznych włączających uczniów całej szkoły. Głównym jego celem było  kształtowanie i promowanie postaw prozdrowotnych wśród dzieci, wdrażanie troski o poprawę stanu zdrowia jamy ustnej  i zapobiegania próchnicy już od najmłodszych lat.
Uwzględniając założone cele konkursowe,   komisja konkursowa w składzie:

- pani Grażyna Sidorowicz – lekarz stomatolog w NZOZ w Tarnawatce

- pani Ewa Bajwoł – Zieńko – nauczyciel plastyki w ZSiP w Tarnawatce

- pani Bernadeta Wołoszyńska – dyrektor ZSiP w Tarnawatce

postanowiła nagrodzić i wyróżnić w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLE

Nikola Kozak – Przedszkole - /Nagroda/

Krystian Kołodziej Kl.0 /Nagroda/

Patrycja  Wiatrzyk – Kl.0  /Wyróżnienie/

KATEGORIA KLAS I - III

Julia Goch - kl.III /Nagroda/

Angelika Szponar kl.IIa /Nagroda/

Gabriela Kawa kl.IIa /Nagroda/

 Adrian Łopuszyński  kl.III/Nagroda/

Wiktoria Jańczuk kl. IIa /Wyróżnienie/

Aleksandra Krzeszowska kl.III /Wyróżnienie/

KATEGORIA KLAS IV-VI

Karol Karasiewicz  Kl.IV /Nagroda/

Patrycja Pasieczna Kl.IV/Wyróżnienie/

Paweł Bartnicki Kl.V b/Wyróżnienie/

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy, aby te prace miały odzwierciedlenie w codziennym dbaniu o zęby.

Elżbieta Jakubczak