niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

Tenis stołowy

Dnia 1 marca 2018 roku odbył się Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Jarczowie. Z naszej szkoły brało udział sześciu uczniów: Patryk Rachański , Martyna Szokało, Szymon Pękala, Laura Krasny, Sylwia Czop,  Aron Malec,  z gimnazjum  Patrycja Koperwas  i Kacper  Samek.

W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli  6 miejsce i otrzymali puchar, indywidualnie możemy się pochwalić, ponieważ Martyna Szokało zajęła II miejsce, Sylwia Czop III miejsce, wszyscy pozostali uczniowie zmieścili się w pierwszej szóstce.

Gratuluję wszystkim uczniom i życzę dalszych sukcesów.

Teresa Bartoszyk