Tenis stołowy
Dnia 1 marca 2018 roku odbył się Memoriał im. Jana Kostura w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych w Jarczowie. Z naszej szkoły brało udział sześciu uczniów: Patryk Rachański , Martyna Szokało, Szymon Pękala, Laura Krasny, Sylwia Czop, Aron Malec, z gimnazjum Patrycja Koperwas i Kacper Samek.
W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli 6 miejsce i otrzymali puchar, indywidualnie możemy się pochwalić, ponieważ Martyna Szokało zajęła II miejsce, Sylwia Czop III miejsce, wszyscy pozostali uczniowie zmieścili się w pierwszej szóstce.
Gratuluję wszystkim uczniom i życzę dalszych sukcesów.
Teresa Bartoszyk













