sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Sukcesy sportowe naszych gimnazjalistów

 

 

28.05.2013 r. w Zamościu odbyły się Rejonowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Nasze gimnazjum w biegu na 1000 m reprezentowała Monika Mazur i Damian Misztal. Oboje ukończyli bieg na III miejscu awansując tym samym do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 04.06.2013 r. w  Puławach.

Monice i Damianowi GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w Puławach.