sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Wyjzad klasy IIIA na kręgle do hotelu ANTONI w Kol. Łaszczówka

         05 grudnia 2013 roku po zajęciach lekcyjnych uczniowie klasy IIIA wyjeżdżali na kręgle do hotelu ANTONI w Kol. Łaszczówka. Oprócz gry w kręgle młodzież znakomicie bawiła się w czasie gry w bilard, piłkarzyki czy x–box. Wyjazd odbywał się ramach zajęć do wyboru z wych. fizycznego i programu „Trzymaj Formę”. Opiekunami młodzieży byli,    pani R. Litwińczuk i pan M. Litwińczuk.