sobota 27 Cze 2026

Szukaj

VIII MEMORIAŁ JANA KOSTURY W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

13 marca 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w VIII Memoriale Jana Kostury w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.
Drugą kategorię dziewcząt reprezentowała Sylwia Czop, a chłopców Krystian Skali, trzecią kategorię dziewcząt Sandra Litwińczuk, a chłopców Kacper Samek.
Nasi  uczniowie uzyskali świetne rezultaty:
II miejsce Sandra Litwińczuk
II miejsce Sylwia Czop
III miejsce Kacper Samek
Jesteśmy  dumni z naszych uczniów i życzymy im  dalszych sukcesów.


Teresa Bartoszyk