VIII MEMORIAŁ JANA KOSTURY W TENISIE STOŁOWYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
13 marca 2015 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w VIII Memoriale Jana Kostury w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych.
Drugą kategorię dziewcząt reprezentowała Sylwia Czop, a chłopców Krystian Skali, trzecią kategorię dziewcząt Sandra Litwińczuk, a chłopców Kacper Samek.
Nasi uczniowie uzyskali świetne rezultaty:
II miejsce Sandra Litwińczuk
II miejsce Sylwia Czop
III miejsce Kacper Samek
Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.
Teresa Bartoszyk













