GIMNAZJALISTKI W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA
GIMNAZJALISTKI W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ZDROWYM STYLU ŻYCIA „TRZYMAJ FORMĘ”
Katarzyna Bartoszyńska, Angelika Poszelężna i Karolina Stroczyńska reprezentować będą nasze gimnazjum w III etapie – międzywojewódzkim Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowanym w ramach realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Trzymaj Formę”. Finał konkursu odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2015 roku w Warszawie. Decyzją Komisji Konkursowej do III etapu konkursu zakwalifikowano 25 uczniów (spośród 121 zgłoszonych do etapu powiatowego i 1458 biorących udział w etapie szkolnym), którzy uzyskali nie mniej niż 80% możliwych do zdobycia punktów. Dziewczętom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w finale.
Renata Litwińczuk













