sobota 27 Cze 2026

Szukaj

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

Dnia 20 maja 2015r. w Szkole Podstawowej w Tarnawatce zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego LZS w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

                Zawody rozpoczęła nasza Pani dyrektor Bernadeta Wołoszyńska, która powitała Wójta Gminy Tarnawatka  Piotra Pasiecznego, przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Tomaszowie Lub. Jana  Kijko,  sędziego, nauczycieli  i uczniów. Przypomniała o zdrowej rywalizacji  i zachęciła uczniów do gry. Pan wójt życzył  wygranej, a przede wszystkim wesołej zabawy. Przewodniczący zrzeszenia podziękował, że zawody mogły odbyć się w naszej szkole, a przede wszystkim panu wójtowi dziękował za przeznaczenie środków na zakup pucharów i medali.

  W finale brało udział 7 drużyn: Rachanie, Michalów, Krynice, Jarczów, Łaszczówka, Telatyn, Tarnawatka.
  Rozgrywki  nadzorowali  nauczyciele wychowania fizycznego: Renata Litwińczuk, Mariusz Litwińczuk, Teresa Bartoszyk.
  Dokonano podziału na dwie grupy.

I grupa: Rachanie, Michalów, Krynice, Jarczów

II grupa: Tarnawatka, Telatyn, Łaszczówka

Rozegrano 9 meczów, z każdej grupy przeszły dwie drużyny: Rachanie, Jarczów, Tarnawatka, Telatyn.

I miejsce zajęła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej  z Jarczowa.

II miejsce drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Rachań.

III miejsce drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Telatyna.

IV miejsce drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej z Tarnawatki.

                Na zakończenie pan wójt wraz z panią dyrektor  wręczyli puchary i medale zwycięzcom.