Relaks w wodzie
Trzeciego listopada 2015 roku uczniowie kl. IV, V i VI wyjeżdżali na krytą pływalnię do Horyńca w celu rozwijania swojej sprawności fizycznej. Opiekę nad uczestnikami wyjazdu sprawowały panie: Irena Dziupińska i Aneta Pastuszek. Na basenie wesoło i mile spędzili czas, trochę zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domu. W drodze powrotnej wstąpili do barku na mały poczęstunek. Organizatorem wyjazdu była pani Teresa Bartoszyk.













