Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
13 listopada odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. W turnieju brało udział pięć drużyn reprezentujących poszczególne klasy Publicznego Gimnazjum w Tarnawatce. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IA, która w finale pokonała drużynę z klasy III 1:0, bramkę zdobyła Patrycja Koperwas. W meczu o trzecie miejsce klasa IIB pokonała po rzutach karnych drużynę z klasy IB.
Renata Litwińczuk













