Krystian w finale wojewódzkim
5 listopada dwoje uczniów naszego gimnazjum: Sandra Litwińczuk i Krystian Czop uczestniczyło w Rejonowej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Wśród 24 zawodniczek i 24 zawodników z powiatów: tomaszowskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego, krasnystawskiego oraz miasta Zamość nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze. Sandra została sklasyfikowana na VII miejscu, natomiast Krystian zajął III miejsce i awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 25 listopada w Kocudzy. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale .
Mariusz Litwińczuk













