Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców
3 listopada odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn z poszczególnych klas naszego gimnazjum. Drużyny grały systemem „każdy z każdym” ( rozegrano dziesięć meczy). Miejsce I zajęła klasa III, która wygrała wszystkie mecze, na miejscu drugim uplasowała się klasa IIA, miejsce III zajęła klasa IIB .
Mariusz Litwińczuk














