Gimnazjaliści na lodowisku
13 stycznia 2016 roku 30 uczniów z klasy IB, IIA i IIB Publicznego Gimnazjum Tarnawatce uczestniczyło w wjeździe na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego. Młodzież doskonaliła swoje umiejętności łyżwiarskie pod opieką pani Renaty Litwińczuk i pana Mariusza Litwińczuka. Po lodowisku uczniowie udali się na poczęstunek do restauracji Wenecka.
Renata Litwińczuk













