niedziela 28 Cze 2026

Szukaj

Gimnazjaliści na lodowisku

  13 stycznia 2016 roku 30 uczniów z klasy  IB, IIA i IIB Publicznego Gimnazjum Tarnawatce uczestniczyło w wjeździe na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego. Młodzież doskonaliła swoje umiejętności  łyżwiarskie pod opieką pani Renaty Litwińczuk i pana Mariusza Litwińczuka. Po lodowisku uczniowie udali się na poczęstunek do restauracji Wenecka.

Renata Litwińczuk